FOTOGRAFIA ZILEI: Cui i-a încurcat?

2
2410

Unele fotografii spun mai multe decât cuvintele sau o parte din articolele scrise de jurnaliști. Astfel, această rubrică are menirea să mediatizeze cele mai sugestive fotografii realizate de către reporterii de la “Observatorul de Nord”. Cititorii și vizitatorii noștri ne pot trimite fotografiile lor prin intermediul rubricii Sesizează o problemă  sau Adaugă o știre. Vă rugăm să menționați în mesaj, unde și când a fost realizată poza, precum și alte detalii relevante. 

2 COMENTARII

  1. Nus cuvinte,lipsa de educatie, in loc sa păstrăm ceia ce se face pentru noi ,pentru orașul nostru,niste incompetenți destrug,mar interesa paza cu ce se ocupa cand sant la patrulare.

  2. Nus cuvinte,lipsa de educatie, in loc sa păstrăm ceia ce se face pentru noi ,pentru orașul nostru,niste incompetenți destrug,mar interesa paza cu ce se ocupa cand sant la patrulare.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.